Środa, 21 lutego 2018, tydzień parzysty (08)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Aktualności RSS

STRONA GŁÓWNA

INFORMATYKA I EKONOMETRIA!

« Przejdź do listy aktualności

Informatyka i Ekonometria!

"Bardzo uniwersalny kierunek pozostawiający wiele możliwości w momencie decydowania o przyszłym zawodzie i pozwalający a szybkie adoptowanie się w różnych środowiskach pracy."

"Polecam te studia wszystkim ambitnym osobom, które chcą osiągnąć sukces w biznesie (szeroko pojętym) i nie boją się ciężko na niego pracować"

"W trakcie wielu rekrutacji i rozmów o pracę widziałem jak kandydaci po Informatyce i Ekonometrii często wygrywają i sprawdzają się w codziennych obowiązkach."

"Szczerze polecam studiowanie na tym kierunku !!!!"


To mówią o tym kierunku jego absolwenci. Nie wierzysz? Zobacz sam - TUTAJ


Droga Kandydatko, Drogi Kandydacie!

Być może zastanawiasz się teraz nad wyborem kierunku studiów. Jest to bardzo ważna decyzja, która wpłynie na Twoją przyszłość. Stronę tą stworzyliśmy z myślą, aby poprzez zapewnienie jak najpełniejszej informacji umożliwić Ci dokonanie świadomego i przemyślanego wyboru. Przekonaj się, że Informatyka i Ekonometria jest kierunkiem, na który warto postawić.
 
Więcej...
 

Studia na kierunku Informatyka i Ekonometria to również studia na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, największym wydziale Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj  ponad czterystu nauczycieli akademickich, z których prawie co czwarty posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Na Wydziale studiuje ponad dziesięć tysięcy studentów czyli jedna czwarta wszystkich studiujących na UŁ. Wydział dysponuje bardzo nowoczesnym sprzętem komputerowym, nowoczesnymi salami wykładowymi, kilkunastoma pracowniami komputerowymi i sprzętem multimedialnym, zapewnia łatwy dostęp do Internetu, udostępniając Internet bezprzewodowy w budynku Wydziału, kawiarenkę internetowa i kioski internetowe. Wydział aktywnie wspiera aktywność młodzieży w samorządzie studenckim i licznych kołach naukowych.  Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny oferuje również bogate księgozbiory w bardzo nowoczesnej bibliotece o profilu ekonomicznym, informatyczno-ekonometrycznym i socjologicznym.

Więcej...

 

Studenci Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego moją możliwość uczestniczenia w programie LLP Erasmus - na stypendia do kilkudziesięciu uczelni europejskich wyjeżdża co roku ponad stu studentów naszego Wydziału. Studenci Wydziału mogą też brać udział w Międzynarodowej Szkole Letniej – wspólnie ze studentami z Uniwersytetu FMU w Sao Paulo w Brazylii, Uniwersytetu w Iwanowie w Rosji, z Uniwersytetem UISEK w Quito w Ekwadorze i z innych stron świata. Seminaria odbywają się w Sao Paulo, Iwanowie, Quito i w Łodzi. Wymianie międzynarodowej sprzyja oferta zajęć w językach obcych, jakie oprócz obowiązkowych lektoratów oferuje swoim studentom Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny. Nasi studenci mogą także uczestniczyć w programie mobilności MOST, umożliwiającym studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednym z dziewiętnastu polskich uniwersytetów. Sprzyja to nawiązywaniu nowych kontaktów i wymianie doświadczeń ze studentami z innych środowisk akademickich.

Chciałbyś być studentem na tym kierunku, ale nie wiesz jak to zrobić? Przeczytaj PRZEWODNIK KANDYDATA i skorzystaj z rad, które są tam zawarte!!
 
Wahasz się wciąż czy to dobry kierunek? Zobacz Uchwałę Państwowej Komisji Akredytacyjnej.
Opublikowane: 01-05-2015
Do góry
wersja do druku
Darmowy licznik odwiedzin
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź